-
AanbiedingMalibu Wrist Cuffs by Taboom
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Aanbieding -
Nocturnal Position Strap with Pillow by CalExotics
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Stretchy Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Stretchy Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Stretchy Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Metal Handcuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Metal Handcuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Metal Handcuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Wrist Cuffs by Taboom
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
GLO Bondage Wrist Cuff by NS Novelties
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 35.00 -
Hard Limits Bed Restraint Kit by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Reverse PU Leather Wrist Cuffs by Fifty Shades Of Grey
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Wild Roses AnkleCufs by Taboom
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Wild Roses Wrist Cuffs by Taboom
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
AanbiedingEuphoria Collection Hand Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Scandal Control Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Elastic Butt Harness, Choker and Cuffs by Kink
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Just for You Super Sex Bomb by ToyJoy
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00
Deze Happytoys zijn geweldig voor jullie samen
-
Snug Plug 7 by B-Vibe
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Snug Plug 6 Anal plug by B-Vibe
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Woman Lust - Vibrating Orgasm Gel - 15 ml by Pjur
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Boundless Hood by CalExotics
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Couples Stimulator Ring by Xocoon
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Back Door Regenerating lubricant - 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
AanbiedingPremium Silicone Ring - Large by CalExotics
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsCHF 7.00Aanbiedingsprijs CHF 6.00Aanbieding -
Silicone Anal Stud Anal Dildo by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Scandal Silicone Stopper Gag by CalExotics
Normale prijs CHF 30.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 30.00 -
Back Door Relaxing - Silicone based lubricant - 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 8.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Silicone Anal Trainer Kit Happytoys by CalExotics
Normale prijs CHF 44.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 44.00 -
Universal Tube Cleanser Anaal Douche by CalExotics
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
AanbiedingJock Strap Silicone Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 45.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 45.00Aanbieding -
CalExotics Premium Silicone Ring - Medium
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 5.00 -
Scandal Feather Crop by CalExotics
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 37.00 -
Ultra Douche Anaal Douche by CalExotics
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Snug Plug 5 by B-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bondage in Luxury Large Whip by Taboom
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsCHF 20.00Aanbiedingsprijs CHF 20.00 -
AanbiedingBondage in Luxury Hogtie Bondage by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
COLT Leather C/B Strap 8-Snap Fastener by CalExotics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Waterbased Warming Lube 50ml by S8
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Waterbased Lube 250ml by S8
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Massage Aloe Vera by Durex
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Analyse Me! Glide 100ml
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Hers Anal Kit by CalExotics
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00
1
/
van
25
Voel je sensueel, je verdient het om begeerd te worden. Shop nu de sexy lingerie van HappyToys
Handboeien voor tijdens de seks
Als je sommige ongemakkelijke (en hilarische!) seksverhalen hoort, zou je er nooit aan durven beginnen. Die handboeien kunnen namelijk vast komen te zitten, het sleuteltje kan kwijtraken, de ander kan je achterlaten met je handen aan het bed gebonden... maar eerlijk is eerlijk, hoe vaak gebeurt dat nou?
Als je gewoon leuke seks hebt met iemand die je vertrouwt, gaat er echt niet zo snel iets mis – en als er wel iets mis gaat, kunnen jullie daar waarschijnlijk samen om lachen. Daarom, op naar de volgende stap in je seksleven: handboeien voor in bed kopen! We zetten er wat voor je op een rij, van lieflijke roze handboeien tot kinky leren handboeien en zelfs handboeien sets.



































