-
Bend and Hold Dual Dong 30.5 cm by CalExotics Studs
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Bend and Hold Dual Dong 40.75 cm by CalExotics Studs
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Big Dick Vibrating Energy Studs by CalExotics Studs
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Big Dick Vibrating Energy Studs by CalExotics Studs
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Big Dick Vibrating Energy Studs by CalExotics Studs
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Vibrating & Thrusting Silicone Studs Vibrator by CalExotics Studs
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 70.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Vibrating & Thrusting Silicone Studs Vibrator by CalExotics Studs
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 70.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Vibrating & Thrusting Silicone Studs Vibrator by CalExotics Studs
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 70.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
AanbiedingChic Daisy by CalExotics Chic
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 54.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Climactic Climaxer by CalExotics Personality Vibes
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Playful Furry Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Playful Furry Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Playful Furry Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Universal Silicone Pump Sleeve by CalExotics Optimum
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Lube Tube 2 pcs by CalExotics Water Systems
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Lube Tube 2 pcs by CalExotics Water Systems
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Lube Tube 2 pcs by CalExotics Water Systems
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
X-10 Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00X-10 Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00X-10 Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Double Dancer by CalExotics Personality Vibes
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Double Dancer by CalExotics Personality Vibes
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Double Dancer by CalExotics Personality Vibes
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Bounding Bunny by CalExotics Personality Vibes
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Bounding Bunny by CalExotics Personality Vibes
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Bounding Bunny by CalExotics Personality Vibes
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Accommodator dual Penetrator by CalExotics Extensions
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Accommodator dual Penetrator by CalExotics Extensions
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Accommodator dual Penetrator by CalExotics Extensions
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Caesar Silicone Ring by CalExotics Rings
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Island Rings by CalExotics Rings
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00Island Rings by CalExotics Rings
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00Island Rings by CalExotics Rings
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Booty Call Booty Teaser by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Vivid Raw Pound It (Pussy) by CalExotics
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00 -
AanbiedingRed Hot Ember by CalExotics
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingStopper Gag by CalExotics Nocturnal
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingDeep Curve Probe by CalExotics Deep
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Liquid Silicone Dual Lasso by CalExotics Alpha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 15.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Liquid Silicone Dual Lasso by CalExotics Alpha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 15.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Liquid Silicone Dual Lasso by CalExotics Alpha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 15.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Liquid Silicone Snug Tugger cock and ball ring by CalExotics Alpha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Liquid Silicone Snug Tugger cock and ball ring by CalExotics Alpha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Liquid Silicone Snug Tugger cock and ball ring by CalExotics Alpha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingDragon G vibrator by CalExotics Rave
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
AanbiedingX-Mask by CalExotics Nocturnal
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Eye Mask & Breathable Ball Gag by CalExotics Nocturnal
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Liquid Silicone Juicy Pussy by CalExotics Stroke it
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Liquid Silicone Juicy Pussy by CalExotics Stroke it
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Liquid Silicone Juicy Pussy by CalExotics Stroke it
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Advanced Automatic Smart Penis Pump by CalExotics Optimum Series
Normale prijs CHF 119.00Normale prijsCHF 170.00Aanbiedingsprijs CHF 119.00Aanbieding -
Queen Size Dong 10 inch by CalExotics Size Queen
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 46.00Queen Size Dong 10 inch by CalExotics Size Queen
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 46.00Queen Size Dong 10 inch by CalExotics Size Queen
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 46.00Aanbieding -
Alpha Prolong Set Of 2 cockrings by CalExotics Alpha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Life-Like Extension 8 inch by CalExotics Performance Maxx
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Life-Like Extension 8 inch by CalExotics Performance Maxx
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Life-Like Extension 8 inch by CalExotics Performance Maxx
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Magic C-Rings by CalExotics RIngs
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Magic C-Rings by CalExotics RIngs
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Magic C-Rings by CalExotics RIngs
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Waterproof Anal Probe by CalExotics Anal
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Silicone Stud Lasso by CalExotics RIngs
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Silicone Stud Lasso by CalExotics RIngs
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Silicone Stud Lasso by CalExotics RIngs
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Scandal BDSM Rope 30 Meter by CalExotics Scandal
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Scandal BDSM Rope 30 Meter by CalExotics Scandal
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Scandal BDSM Rope 30 Meter by CalExotics Scandal
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
COLT Nipple Pro-Suckers by CalExotics Colt
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00COLT Nipple Pro-Suckers by CalExotics Colt
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00COLT Nipple Pro-Suckers by CalExotics Colt
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Basic Essentials 4 Pack by CalExotics Basic Essentials
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00
Deze Happytoys zijn geweldig voor jullie samen
-
Analyse Me! Glide 100ml
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Hers Anal Kit by CalExotics
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00 -
CalExotics Senso 6 Pak
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Quick Release Double Helix by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Silicone Bendie Power Probe Anal Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 37.00 -
Euroglider Superlube 200 ml by Euroglider
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Euroglider Strawberry 144 pcs Condoms by Euroglider
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 55.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Just for You Amazing Bondage Sex Toy Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 28.00Aanbieding -
Dual Penetrator Dubbele penetratie Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 35.00 -
Silicone Remote Pinpoint Pleaser by CalExotics
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Silicone Perfect Plug Buttplug by CalExotics
Normale prijs CHF 30.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 30.00 -
Eclipse Roller Ball Probe Anal Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00
Elegantie en Advies van Simone
"Wat ik zo bewonder aan CalExotics is hun vermogen om taboes te doorbreken met stijl. Mijn persoonlijke favorieten zijn hun multifunctionele toys die zowel intern als extern stimuleren. Mijn belangrijkste advies: omdat veel van hun producten van luxe siliconen zijn gemaakt, moet je ze uitsluitend gebruiken met glijmiddel op waterbasis. Dit beschermt het materiaal en zorgt ervoor dat de zijdezachte 'skin-like' finish jarenlang behouden blijft." — Simone, eigenaresse Happytoys.
✨ CalExotics: Innovatieve Hardware voor Grenzeloos Plezier
Bij Happytoys.nl zijn we trots om een van de meest iconische merken in de wellness-industrie te voeren: California Exotic Novelties, beter bekend als CalExotics. Onze filosofie 'liever Happy dan Easy' sluit naadloos aan bij dit merk, dat al decennia voorop loopt in het ontwerpen van hardware die plezier combineert met elegantie en technische perfectie. Als integer familiebedrijf selecteren wij de pareltjes uit hun enorme collectie voor jouw persoonlijke ontdekkingsreis.
Expertise in Design en Functie
CalExotics staat wereldwijd bekend om hun enorme diversiteit. Ze begrijpen dat elk lichaam anders is en dat 'genot' voor iedereen een andere betekenis heeft.
Betrouwbaarheid en Innovatie
Veel CalExotics hardware is uitgerust met moderne technologieën zoals USB-oplaadbare batterijen en eenvoudige 'one-touch' bediening. Ze blijven hun hardware vernieuwen, zodat jij altijd kunt rekenen op de nieuwste snufjes op het gebied van vibratiepatronen en ergonomie.
Een Ervaring van Luxe en Kwaliteit
De fysieke sensatie van CalExotics hardware is gericht op puur comfort. Ze maken veelvuldig gebruik van hoogwaardige, lichaamsveilige siliconen die niet-poreus zijn en de lichaamstemperatuur snel overnemen. Of je nu kiest voor een subtiele bullet vibrator of een uitgebreide massager, de afwerking is altijd van het hoogste niveau.
Blogposts
Alles bekijken-
James Bond is niet het voorbeeld dat je denkt
We kennen allemaal het beeld van James Bond. Charmant, zelfverzekerd, onweerstaanbaar en altijd in controle. Hij verovert harten zonder zelf echt geraakt te lijken. Voor veel mensen staat dat symbool...
James Bond is niet het voorbeeld dat je denkt
We kennen allemaal het beeld van James Bond. Charmant, zelfverzekerd, onweerstaanbaar en altijd in controle. Hij verovert harten zonder zelf echt geraakt te lijken. Voor veel mensen staat dat symbool...
-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...











































