-
Teardrop Collar and Leash by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 33.00Aanbieding -
Silver Plated BDSM Handcuffs by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Luxury Harness With Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Harness With Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Harness With Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Jewel Tweezer by Taboom Nipple Play
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Boundless Bed Restraint by CalExotics
Normale prijs CHF 64.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 64.00 -
Luxury Bum Harness With Cuffs by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Bum Harness With Cuffs by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Bum Harness With Cuffs by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Spreader Bar with Ankle Cuffs by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsCHF 74.00Aanbiedingsprijs CHF 66.00Aanbieding -
AanbiedingSmall Whip by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Inflatable Fuck Seat with Remote by Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Master & Slave Edition Deluxe Bondage set by Tease & Please
Normale prijs CHF 100.00Normale prijsCHF 100.00Aanbiedingsprijs CHF 100.00 -
Luxury Harness Briefs by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Bondage Couture Wrist Cuffs by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Bondage Couture Hog Tie by NS Novelties
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 32.00 -
Mouth Hood by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Mouth Hood by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Mouth Hood by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Ass Hitch Egg 45mm/Ring 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Bondage Essentials Puppy Play Wiggle Tail by Taboom
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 66.00 -
Boundless Feather Crop by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Ass Hitch Egg 30mm/Ring 40mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00 -
Elegant Harness L/XL by Taboom
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Just for You Amazing Bondage Sex Toy Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 28.00Aanbieding -
Boundless Breathable Ball Gag CalExotics
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 28.00 -
Electro Wand Whip by Taboom
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Genuine Leather Whip 75cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Multiple Bondage Harness by Hidden Desire
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingSpectra Bondage Wrist Cuff by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingSpread Master with Cuffs by Hidden Desire
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 55.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Anchor Lovers Fuck Swing by Hidden Desire
Normale prijs CHF 170.00Normale prijsCHF 170.00Aanbiedingsprijs CHF 170.00 -
Studded Zipper Bra & Panty BDSM Set by Taboom
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 90.00Studded Zipper Bra & Panty BDSM Set by Taboom
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 90.00Studded Zipper Bra & Panty BDSM Set by Taboom
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 90.00 -
Knot Flogger by Hidden Desire
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Knot Flogger by Hidden Desire
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Knot Flogger by Hidden Desire
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00 -
Tempt Bondage Set 3PCS by Taboom
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Tease Bondage Set 4PCS by Taboom
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Genuine Leather Knot Flogger by Hidden Desire
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Nipple Clamps G4 by NS Novelties
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 22.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Nipple Clamps G4 by NS Novelties
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 22.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Nipple Clamps G4 by NS Novelties
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 22.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Bound Rope Silver by NS Novelties
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Bound Rope Silver by NS Novelties
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Bound Rope Silver by NS Novelties
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Nipple Clamps G1 by NS Novelties
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Nipple Clamps G1 by NS Novelties
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Nipple Clamps G1 by NS Novelties
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Cosmo Bondage Ankle Cuffs by NS Novelties
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 41.00
✨ Verfijnde BDSM-collectie bij happytoys.nl: Ontdek de kunst van overgave
De diepgang van BDSM bij happytoys.nl
Onze filosofie 'liever Happy dan Easy' komt perfect tot uiting in onze zorgvuldig samengestelde BDSM-collectie. Bij happytoys.nl geloven we dat seksuele bevrijding ook gaat over het verkennen van machtsdynamieken, vertrouwen en nieuwe fysieke grenzen. Als integer familiebedrijf bieden wij een veilige en vertrouwde omgeving om de wereld van bondage, discipline en sensatiespel te ontdekken. Of je nu een beginner bent of een ervaren 'player', wij staan voor kwaliteit en integriteit in elke stap van je ontdekkingsreis.
Expertise: Veiligheid en superieure materialen
Wat de BDSM-artikelen bij happytoys.nl onderscheidt van standaard toys, is de focus op veiligheid en duurzaamheid. Onze bondage-sets, blinddoeken en impact-toys zijn vervaardigd uit hoogwaardige materialen zoals soepel leder, zijdezacht satijn of medische siliconen van topmerken zoals CalExotics. In tegenstelling tot goedkope imitaties, bieden onze producten de nodige stevigheid en comfort die essentieel zijn voor een verantwoorde ervaring. De hardware is technisch ontworpen om zowel functioneel als esthetisch aantrekkelijk te zijn, passend bij de hoge standaard van onze webshop.
Ervaring: Een zintuiglijke verkenning
De fysieke sensatie van BDSM draait om het prikkelen van alle zintuigen door middel van contrasten: beperking versus bevrijding, en zachte aanraking versus intense impact. Deze ervaring is prachtig te verrijken met luxe Lingerie om de visuele spanning op te bouwen. Voor wie de focus wil leggen op anatomisch genot, laten bondage-momenten zich uitstekend combineren met de precisie van B-Vibe of de diepe vibraties van klassieke Rabbit Vibrators. Het draait om het creëren van een bubbel waarin tijd en de buitenwereld even niet bestaan.
Elegantie: Het advies van Simone
"BDSM is een echte aanrader omdat het de communicatie en het vertrouwen tussen partners naar een ongekend niveau tilt. Het is een prachtige manier om je kwetsbaarheid en kracht te verkennen. Mijn belangrijkste advies aan klanten: begin altijd met een goed gesprek over grenzen en kies een 'safeword'. Gebruik kwalitatieve materialen die fijn aanvoelen op de huid, zodat de focus volledig op het gevoel en de verbinding ligt." — Simone, eigenaresse Happytoys.it
Betrouwbaarheid: Kwaliteitsmerken voor een veilige ervaring
Bij happytoys.nl kiezen we enkel voor merken die betrouwbaarheid garanderen. Of het nu gaat om de innovatieve technologie van Satisfyer die soms in BDSM-settings wordt geïntegreerd, of de speelse maar degelijke accessoires van ToyJoy; kwaliteit staat voorop. Onze bondage-hardware is getest op gebruiksvriendelijkheid, zodat je je volledig kunt focussen op de dynamiek van het spel zonder je zorgen te maken over de degelijkheid van je materiaal.
Integriteit: Eerlijke prijzen voor professionele exploratie
Wij staan voor eerlijkheid en inclusiviteit in seksueel welzijn. Onze collectie is toegankelijk voor iedereen, met een transparante prijsstelling voor zowel subtiele accessoires als uitgebreide sets. Dit geldt ook voor ons aanbod gericht op mannen, variërend van een realistische Sexpop tot de meest geavanceerde Stroker. Onze integriteit waarborgt dat elk product in onze shop bijdraagt aan een gezonde en eerlijke handeling
Discretie: Jouw avontuur, jouw privacy
Wij begrijpen dat het verkennen van BDSM een persoonlijke en private aangelegenheid is. Daarom garanderen wij een volledig anonieme verzending binnen Nederland. Al je aankopen bij happytoys.nl worden verzonden in een neutrale verpakking zonder logo's of teksten die de inhoud verraden. Zo kun je met een gerust hart experimenteren en je bestelling discreet in ontvangst nemen, precies zoals je van een integer familiebedrijf mag verwachten
Blogposts
Alles bekijken-
James Bond is niet het voorbeeld dat je denkt
We kennen allemaal het beeld van James Bond. Charmant, zelfverzekerd, onweerstaanbaar en altijd in controle. Hij verovert harten zonder zelf echt geraakt te lijken. Voor veel mensen staat dat symbool...
James Bond is niet het voorbeeld dat je denkt
We kennen allemaal het beeld van James Bond. Charmant, zelfverzekerd, onweerstaanbaar en altijd in controle. Hij verovert harten zonder zelf echt geraakt te lijken. Voor veel mensen staat dat symbool...
-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...



































