-
Short Beaded Flogger Whip by Hidden Desire
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Bondage Rope 3 Meter by Hidden Desire
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00Bondage Rope 3 Meter by Hidden Desire
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00Bondage Rope 3 Meter by Hidden Desire
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Bondage Rope 5 Meter by Hidden Desire
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Bondage Rope 5 Meter by Hidden Desire
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Bondage Rope 5 Meter by Hidden Desire
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Bondage Rope 10 Meter by Hidden Desire
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Bondage Rope 10 Meter by Hidden Desire
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Bondage Rope 10 Meter by Hidden Desire
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Genuine Leather Split Slapper by Hidden Desire
Normale prijs CHF 39.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 39.00 -
Genuine Leather Belt Slapper by Hidden Desire
Normale prijs CHF 39.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 39.00 -
Strappy Open Cup Body by Daring Intimates
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Nipplettes by CalExotics
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Nipplettes by CalExotics
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Nipplettes by CalExotics
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Stretchy Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Stretchy Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Stretchy Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Sexy Feather Tickler by ToyJoy
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00Sexy Feather Tickler by ToyJoy
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00Sexy Feather Tickler by ToyJoy
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00 -
Metal Handcuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Metal Handcuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Metal Handcuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Diva Necklace Plus Heart by Kinky Diva
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Open Cup Bra Plus O-Ring Collar by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Alluring Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Alluring Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Alluring Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Buckled Front Waist Cincher by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00Buckled Front Waist Cincher by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00Buckled Front Waist Cincher by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
PU Leather Nipple Covers by Kinky Diva
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
AanbiedingGoddess Skirt by Kinky Diva
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 76.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Goddess Skirt by Kinky Diva
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 76.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Goddess Skirt by Kinky Diva
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 76.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Spicy Bra Plus Slip by Kinky Diva
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Criss Cross Suspenderbelt by Kinky Diva
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
PU Leather Nipple Covers Ring by Kinky Diva
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Strap Necklace Plus Heart by Kinky Diva
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Halter Harness Plus O-Ring Collar by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Luxury Chain Belt by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Seductive Gloves by Kinky Diva
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Slapper spanker by Taboom
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Wrist Cuffs by Taboom
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
Large Whip by Taboom
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Wetlook Bodystuit Open Cup L/XL by Daring Imitates
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00 -
Thigh Strap-On by Hidden Desire
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
Brazillian Deluxe Strap-On by Hidden Desire
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 35.00 -
Seductive Thong Strap-On by Hidden Desire
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Classic Strap-On by Hidden Desire
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00 -
Sexy String Strap-On by Hidden Desire
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00 -
Hollow Penis Strapon Vibrating 20cm Black by Hidden Desire
Normale prijs CHF 83.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 83.00 -
Hollow Penis Strapon Vibrating 20cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 83.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 83.00
✨ Verfijnde BDSM-collectie bij happytoys.nl: Ontdek de kunst van overgave
De diepgang van BDSM bij happytoys.nl
Onze filosofie 'liever Happy dan Easy' komt perfect tot uiting in onze zorgvuldig samengestelde BDSM-collectie. Bij happytoys.nl geloven we dat seksuele bevrijding ook gaat over het verkennen van machtsdynamieken, vertrouwen en nieuwe fysieke grenzen. Als integer familiebedrijf bieden wij een veilige en vertrouwde omgeving om de wereld van bondage, discipline en sensatiespel te ontdekken. Of je nu een beginner bent of een ervaren 'player', wij staan voor kwaliteit en integriteit in elke stap van je ontdekkingsreis.
Expertise: Veiligheid en superieure materialen
Wat de BDSM-artikelen bij happytoys.nl onderscheidt van standaard toys, is de focus op veiligheid en duurzaamheid. Onze bondage-sets, blinddoeken en impact-toys zijn vervaardigd uit hoogwaardige materialen zoals soepel leder, zijdezacht satijn of medische siliconen van topmerken zoals CalExotics. In tegenstelling tot goedkope imitaties, bieden onze producten de nodige stevigheid en comfort die essentieel zijn voor een verantwoorde ervaring. De hardware is technisch ontworpen om zowel functioneel als esthetisch aantrekkelijk te zijn, passend bij de hoge standaard van onze webshop.
Ervaring: Een zintuiglijke verkenning
De fysieke sensatie van BDSM draait om het prikkelen van alle zintuigen door middel van contrasten: beperking versus bevrijding, en zachte aanraking versus intense impact. Deze ervaring is prachtig te verrijken met luxe Lingerie om de visuele spanning op te bouwen. Voor wie de focus wil leggen op anatomisch genot, laten bondage-momenten zich uitstekend combineren met de precisie van B-Vibe of de diepe vibraties van klassieke Rabbit Vibrators. Het draait om het creëren van een bubbel waarin tijd en de buitenwereld even niet bestaan.
Elegantie: Het advies van Simone
"BDSM is een echte aanrader omdat het de communicatie en het vertrouwen tussen partners naar een ongekend niveau tilt. Het is een prachtige manier om je kwetsbaarheid en kracht te verkennen. Mijn belangrijkste advies aan klanten: begin altijd met een goed gesprek over grenzen en kies een 'safeword'. Gebruik kwalitatieve materialen die fijn aanvoelen op de huid, zodat de focus volledig op het gevoel en de verbinding ligt." — Simone, eigenaresse Happytoys.it
Betrouwbaarheid: Kwaliteitsmerken voor een veilige ervaring
Bij happytoys.nl kiezen we enkel voor merken die betrouwbaarheid garanderen. Of het nu gaat om de innovatieve technologie van Satisfyer die soms in BDSM-settings wordt geïntegreerd, of de speelse maar degelijke accessoires van ToyJoy; kwaliteit staat voorop. Onze bondage-hardware is getest op gebruiksvriendelijkheid, zodat je je volledig kunt focussen op de dynamiek van het spel zonder je zorgen te maken over de degelijkheid van je materiaal.
Integriteit: Eerlijke prijzen voor professionele exploratie
Wij staan voor eerlijkheid en inclusiviteit in seksueel welzijn. Onze collectie is toegankelijk voor iedereen, met een transparante prijsstelling voor zowel subtiele accessoires als uitgebreide sets. Dit geldt ook voor ons aanbod gericht op mannen, variërend van een realistische Sexpop tot de meest geavanceerde Stroker. Onze integriteit waarborgt dat elk product in onze shop bijdraagt aan een gezonde en eerlijke handeling
Discretie: Jouw avontuur, jouw privacy
Wij begrijpen dat het verkennen van BDSM een persoonlijke en private aangelegenheid is. Daarom garanderen wij een volledig anonieme verzending binnen Nederland. Al je aankopen bij happytoys.nl worden verzonden in een neutrale verpakking zonder logo's of teksten die de inhoud verraden. Zo kun je met een gerust hart experimenteren en je bestelling discreet in ontvangst nemen, precies zoals je van een integer familiebedrijf mag verwachten
Blogposts
Alles bekijken-
James Bond is niet het voorbeeld dat je denkt
We kennen allemaal het beeld van James Bond. Charmant, zelfverzekerd, onweerstaanbaar en altijd in controle. Hij verovert harten zonder zelf echt geraakt te lijken. Voor veel mensen staat dat symbool...
James Bond is niet het voorbeeld dat je denkt
We kennen allemaal het beeld van James Bond. Charmant, zelfverzekerd, onweerstaanbaar en altijd in controle. Hij verovert harten zonder zelf echt geraakt te lijken. Voor veel mensen staat dat symbool...
-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
































