-
AanbiedingPulse Queen by Hot Octopuss
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Aanbieding -
eStim Rabbit Vibrator by She. E.O.
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
AanbiedingApis Vibrating Couples Ring by Zalo
Normale prijs CHF 59.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 59.00Apis Vibrating Couples Ring by Zalo
Normale prijs CHF 59.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 59.00Apis Vibrating Couples Ring by Zalo
Normale prijs CHF 59.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 59.00Aanbieding -
Luminate Vibrator by Luz
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Luminate Vibrator by Luz
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Luminate Vibrator by Luz
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
AanbiedingFlexer vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 113.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Bess 2 Clitoral Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00Bess 2 Clitoral Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00Bess 2 Clitoral Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Calla Vibrating Stimulator White by Zalo
Normale prijs CHF 51.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 51.00Calla Vibrating Stimulator White by Zalo
Normale prijs CHF 51.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 51.00Calla Vibrating Stimulator White by Zalo
Normale prijs CHF 51.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 51.00 -
Love Bunny Thrusting Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Naughty Bits Party in my Pants Jack Rabbit Vibrator CalExotics
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Impulse Intimate E-Stimulator Dual Wand vibrator CalExotics by CalExotics
Normale prijs CHF 109.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 109.00 -
Intimate Pump Rechargeable Climaxer Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Butterfly Stimulator by Seven Creations
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Butterfly Kiss G-Spot Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
INYA Rita by NS Novelties
Normale prijs CHF 40.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 40.00INYA Rita by NS Novelties
Normale prijs CHF 40.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 40.00INYA Rita by NS Novelties
Normale prijs CHF 40.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 40.00 -
INYA Venus by NS Novelties
Normale prijs CHF 69.00Normale prijsCHF 69.00Aanbiedingsprijs CHF 69.00INYA Venus by NS Novelties
Normale prijs CHF 69.00Normale prijsCHF 69.00Aanbiedingsprijs CHF 69.00INYA Venus by NS Novelties
Normale prijs CHF 69.00Normale prijsCHF 69.00Aanbiedingsprijs CHF 69.00 -
INYA Flirt by NS Novelties
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 35.00INYA Flirt by NS Novelties
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 35.00INYA Flirt by NS Novelties
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 35.00 -
INYA Grinder by NS Novelties
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Reverb G-spot Air pressure Vibrator by Romp
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Free Airpressure Vibrator by Romp
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shine airpressure vibrator by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Rose airpressure by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Ravishing Rose Pulse Stimulator by ToyJoy
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Vacuum Vagina & Clitoral Automatic Pump by She.E.O.
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Spin airpressure vibrator by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00 -
W!ld Fierce Stimulator by ToyJoy
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
W!ld Untamed Rabbit Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
W!ld Savage G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
W!ld Rebel Rabbit Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Royals Grace by NS Novelties
Normale prijs CHF 106.00Normale prijsCHF 106.00Aanbiedingsprijs CHF 106.00 -
Calex Connect Dual Stimulator by CalExotics
Normale prijs CHF 79.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 79.00 -
The Selene Rumbling Rabbit Vibrator by ToyJoy Fame
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 74.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
eStim G-Spot Vibrator by She. E.O.
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
AanbiedingDual Ripple Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 74.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00Aanbieding -
AanbiedingDual Bunny Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 74.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00Aanbieding -
Dual Flutter Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00
SALE
-
Fetish & Fashion Kristine Gag by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00 -
AanbiedingRemote Control Grinder by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Joy Ride To Paradise Cock C-Ring Remote by Toyjoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Bangers Fuck Machine Pro 3 Duo by Hidden Desire
Normale prijs CHF 260.00Normale prijsCHF 454.00Aanbiedingsprijs CHF 260.00Aanbieding -
Bangers Fuck Machines Bondage Fuck Seat by Hidden Desire
Normale prijs CHF 189.00Normale prijsCHF 350.00Aanbiedingsprijs CHF 189.00Aanbieding -
AanbiedingFantasia Phoenix by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Fantasia Phoenix by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Fantasia Phoenix by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingClitoral Pleasure Kit by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 45.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 45.00Aanbieding -
AanbiedingDie Cast Metal Wand Massage by Doxy
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 114.00Die Cast Metal Wand Massage by Doxy
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 114.00Die Cast Metal Wand Massage by Doxy
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 114.00Aanbieding -
AanbiedingChain Halter & Collar Plus by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 63.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Penis Sleeve Liquid Silicone 15 cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
AanbiedingFat Boys Dildo PVC 27 cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 107.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingSuperhero Couples C-Ring by ToyJoy
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
AanbiedingRealistic Dildo PVC 18 cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingHinged Magnetic Cockring 40mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingThe Man Slut Cock Cage by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 70.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingFeel My Power Limited Edition by LeWand
Normale prijs CHF 189.00Normale prijsCHF 213.00Aanbiedingsprijs CHF 189.00Aanbieding -
AanbiedingCalifornia Dreaming L.A. Love by CalExotics
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 114.00Aanbieding -
Get Real Silicone Foreskin Double Dong 40 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 81.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 81.00Aanbieding -
Bangers Nasty Nympho Bouncer Vibrating by Hidden Desire
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 97.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 48mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 70.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
AanbiedingTapping G-Spot Vibrator by She.E.O
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 46.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
Packer Gear Brief Harness for pegging by CalExotics
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Packer Gear Brief Harness for pegging by CalExotics
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Packer Gear Brief Harness for pegging by CalExotics
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Aanbieding -
AanbiedingStainless Steel Milking Stick by Mr. Steel
Normale prijs CHF 82.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 82.00Aanbieding -
AanbiedingMr. Steel Blaster Medium Large
Normale prijs CHF 81.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 81.00Aanbieding
NIEUW
-
Mystim Barry Bite for e-stim for nipples by Mystim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Vibrating Extension 7 Inch 17.25cm by CalExotics Performance Maxx
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00Vibrating Extension 7 Inch 17.25cm by CalExotics Performance Maxx
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00Vibrating Extension 7 Inch 17.25cm by CalExotics Performance Maxx
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Mister B Load Silicone 250 ml by Mister B
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
AanbiedingSwirl Ribbed Massaging Vibrator by She.E.O.
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
AanbiedingBlushing Rose Stimulator by Xocoon
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Holy Guacamoly Air Stimulator ToyJoh Happiness
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Squeeze Me Softly Air Stimulator by ToyJoy Happiness
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Naked Vibrating Double Trouble Silicone by ToyJoy Get Real
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingFloral Jacquard Nipple Pasty by Geisha
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingFloral Jacquard Collar & Leash by Geisha
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Floral Jacquard Blindfold by Geisha
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Floral Jacquard Bloom Bud Flogger by Geisha
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Floral Jacquard Wrist Cuffs by Geisha
Normale prijs CHF 47.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 47.00 -
Floral Jacquard Hogtie by Geisha
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 28.00 -
Floral Jacquard Ankle Cuffs by Geisha
Normale prijs CHF 49.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 49.00 -
Floral Jacquard Paddle by Geisha
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Ankle Cuffs
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Bondage in Luxury O-Ring Collar by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Bondage Essentials Puppy Play Wiggle Tail by Taboom
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Strap-On Harness With Dong Small
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Strap-On Harness Deluxe Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Kinky Gag with Plug by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Feather Tickler by Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Spreader Bar with Ankle Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Alles voor jouw clitoris
Alles voor jouw clitoris
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...


















































































